Gizlilik İlkeleri


Bu gizlilik ilkeleri DekorMob firması tarafından, firmamızın gizlilik konusundaki üye ve müşterilerimize karşı sorumluluklarını göstermektedir.

DekorMob firmasına ait web sitelerinde uygulanan, kayıt edilen bilgileriniz ve bu bilgilerin kullanımına ait kuralları göstermektedir.

 • IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

 • Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie´lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

 • Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) girmelidir.Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak.

 • Finansal bilgiler sadece satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde kullanılır.

 • Kişiye özel bilgiler hiç bir şekilde 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır.Ancak bu bilgiler, zigonsehpa.com sitesinin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

 • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

 • Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

 • Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

  Adres ve Telefon Bilgilerimiz

  her konuda iletişim için bilgi@zigonsehpa.com

              DekorMob Mobilya ve Koltuk

             Yeni Sanayi 2. sokak No:35  İnegöl  BURSA

hit counter